Liparie

Liparie to jedna z pierwszych na rynku firm, która zajmuje się brafittingiem – profesjonalnym doborem bielizny. W swojej ofercie od ponad 20 lat zawsze posiadała bieliznę, która była ponadczasowa i oryginalna od 2016 firma produkuje i oferuje swoim klientkom własną linię bielizny i ubrań Liparie.

Bielizna marki Liparie to wynik wieloletniej pracy z klientkami i ich ciałami to zrozumienie kobiety i jej potrzeb. Firma ma w swojej ofercie bieliznę, którą kochają wszystkie kobiety – szczupłe i te które mają trochę więcej ciała, z dużym biustem i małym, kobiety młode ale również te które kupują bieliznę Liparie dla siebie i swoich już dorosłych córek. Cała kolekcja tworzona jest w Polsce dając zatrudnienie polskim rzemieślnikom, z materiałów o wysokiej jakości i wytrzymałości, pięknych i nietuzinkowych.

Dewizą marki jest uszczęśliwiać kobiety poprzez oferowanie im pięknej bielizny ale jednocześnie najważniejsze w jej działaniu to pomoc kobietom w odkrywaniu własnego piękna i sexapilu.

Liparie to nie tylko bielizna to praca nad ciałem kobiety to dawanie im szczęścia, poczucia własnej wartości i miłości do siebie i otaczających ją bliskich. 

 

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *