Marki

Mistis to marka powstała dla kobiet ceniących ponadczasową klasykę w najlepszym wydaniu.
Tworzy w duchu SLOW FASHION z dbałością o każdy detal.
Wszystkie projekty powstają oraz są szyte w Polsce z wyselekcjonowanych włoskich materiałów najwyższej jakości.
Mistis pragnie aby klientki czuły się zjawiskowo, a jednocześnie komfortowo, dlatego stawia wyłącznie na naturalne i szlachetne tkaniny, do których należy podstawowy surowiec ich ubrań – JEDWAB, jedno z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych włókien na świecie.
Jaka jest kobieta ‚Mistis’? 
Zmysłowa, elegancka, świadoma swoich wyborów. Klasyczny minimalizm to nurt przewodni jej garderoby, dzięki któremu podkreśla swoje unikalne piękno.

 

Mirins Copenhagen duńska marka eco kosmetyków założona przez certyfikowaną aromaterapeutkę – Jane, która korzystając ze swojej wiedzy w dziedzinie aromatoterapii, stworzyła pięć linii produktowych bazujących na naturalnych składnikach. Opakowania kosmetyków Mirins Copenhagen tworzone są ze 100% biodegradowalnych surowców.

A’la –  holenderska marka powstała z pasji do podróży i kolekcjonowania niezapomnianych momentów za pomocą unikalnej biżuterii i akcesorii wytwarzanych przez lokalnych rzemieślników w najdalszych zakątkach świata. Dodatkową wartością marki jest oferowanie produktów z materiałów pochodzących z recyklingu.

 

 Luna Mood – Powstała w 2017 roku polska  marka bardzo szybko oczarowała swoje klientki: kobiety ceniące niebanalne piękno i harmonię ukrytą w minimalistycznych formach. Wyjątkowa biżuteria łączy w sobie kobiecą subtelność, lekkość i wyrafinowaną prostotę, które zachwycają i przykuwają uwagę.

Little More – Little More to ubrania i akcesoria powstające z pasji do tworzenia pięknych rzeczy. Firma projektując kolekcję stawia na minimalizm, funkcjonalność i najlepszą jakość. Tworzy zgodnie z ideą slow fashion oraz mniej znaczy więcej. Pomaga  skomponować Twoją własną kapsułową szafę, żebyś nie musiała tracić czasu na zastanawianie się, co dzisiaj na siebie włożyć. A dzięki wysokiej jakości tkanin i solidnemu wykonaniu, ubrania firmy Little More będziesz mogła nosić latami.

 

 

 MARII ANEETT powstała w  Polsce w 2017 roku jej artykuły charakteryzują się minimalizmem, wygodą i dbałością o szczegóły, firma oferuje wysokiej jakości torebki damskie i akcesoria. Profesjonalne wykształcenie i pasja do projektowania, pozwala im skupić się na kunszcie, tworząc nienaganne wyroby dla wymagającego klienta, przemyślane, dobrze zaprojektowane i długotrwałe torby. Firma  prowadzi również działalność we właściwy sposób zachowuje odpowiedni poziom pracy. Szacunek dla ludzi, z którymi pracuje jest dla nich równie ważny, jak rzeczy, które tworzą. Wszystkie ich projekty produkowane są w polskich, lokalnych warsztatach wykorzystujących wyłącznie najwyższej jakość skóry naturalne oraz tkaniny, takie jak: len, konopia, wełna i bawełna, a cały proces nadzorowany jest przez wykwalifikowanych profesjonalistów.