Marki

Mistis to marka powstała dla kobiet ceniących ponadczasową klasykę w najlepszym wydaniu.
Tworzy w duchu SLOW FASHION z dbałością o każdy detal.
Wszystkie projekty powstają oraz są szyte w Polsce z wyselekcjonowanych włoskich materiałów najwyższej jakości.
Mistis pragnie aby klientki czuły się zjawiskowo, a jednocześnie komfortowo, dlatego stawia wyłącznie na naturalne i szlachetne tkaniny, do których należy podstawowy surowiec ich ubrań – JEDWAB, jedno z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych włókien na świecie.
Jaka jest kobieta ‚Mistis’? 
Zmysłowa, elegancka, świadoma swoich wyborów. Klasyczny minimalizm to nurt przewodni jej garderoby, dzięki któremu podkreśla swoje unikalne piękno.

 

 

Liparie –  to jedna z pierwszych firm na polskim rynku, która zajmuje się brafittingiem, czyli profesjonalnym doborem bielizny. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z kobiecym ciałem. Dokonuje bieliźnianej metamorfozy, tworzy wiedzę na temat ubierania biustu. Tworzy piękną bieliznę w której każda kobieta czuje się wyjątkowo i sexy.

A’la –  holenderska marka powstała z pasji do podróży i kolekcjonowania niezapomnianych momentów za pomocą unikalnej biżuterii i akcesorii wytwarzanych przez lokalnych rzemieślników w najdalszych zakątkach świata. Dodatkową wartością marki jest oferowanie produktów z materiałów pochodzących z recyklingu.

 

 Luna Mood – Powstała w 2017 roku polska  marka bardzo szybko oczarowała swoje klientki: kobiety ceniące niebanalne piękno i harmonię ukrytą w minimalistycznych formach. Wyjątkowa biżuteria łączy w sobie kobiecą subtelność, lekkość i wyrafinowaną prostotę, które zachwycają i przykuwają uwagę.

Little More – Little More to ubrania i akcesoria powstające z pasji do tworzenia pięknych rzeczy. Firma projektując kolekcję stawia na minimalizm, funkcjonalność i najlepszą jakość. Tworzy zgodnie z ideą slow fashion oraz mniej znaczy więcej. Pomaga  skomponować Twoją własną kapsułową szafę, żebyś nie musiała tracić czasu na zastanawianie się, co dzisiaj na siebie włożyć. A dzięki wysokiej jakości tkanin i solidnemu wykonaniu, ubrania firmy Little More będziesz mogła nosić latami.

 

 

 MARII ANEETT powstała w  Polsce w 2017 roku jej artykuły charakteryzują się minimalizmem, wygodą i dbałością o szczegóły, firma oferuje wysokiej jakości torebki damskie i akcesoria. Profesjonalne wykształcenie i pasja do projektowania, pozwala im skupić się na kunszcie, tworząc nienaganne wyroby dla wymagającego klienta, przemyślane, dobrze zaprojektowane i długotrwałe torby. Firma  prowadzi również działalność we właściwy sposób zachowuje odpowiedni poziom pracy. Szacunek dla ludzi, z którymi pracuje jest dla nich równie ważny, jak rzeczy, które tworzą. Wszystkie ich projekty produkowane są w polskich, lokalnych warsztatach wykorzystujących wyłącznie najwyższej jakość skóry naturalne oraz tkaniny, takie jak: len, konopia, wełna i bawełna, a cały proces nadzorowany jest przez wykwalifikowanych profesjonalistów.